0,340
SkypeFacebookYouTubeGoogle+
Feedback

Gaia Mesiah

date 15. listopadu Začátek: 19:00
Koncert


Cena: 250 Kč předprodej / 300 Kč na místě

shop Předprodej vstupenek www.smsticket.cz
místo Kde: Fléda Club Štefánikova 24, Brno, okres Brno-město [Jihomoravský]
zoomZobrazit na mapě


fb Facebook


Nečekejte žádný kompromis a čajíček. Čekejte valící se energii.
Fenomenální comeback loňského roku pokračuje. Znovuzrozená kultovní kapela Gaia Mesiah po téměř desetileté odmlce vydává nové skladby, se kterými vyjíždí v původní sestavě na tour.
#hardrock #alternativemetal #hardcore

PŘEDPRODEJ: 250 Kč (+ poplatky sítě) / 300 Kč na místě
> Hostel Eleven, Dominikánská 11, (denně 8-22, bez poplatků)
> INDIES, Poštovská 2
> Smsticket: www.smsticket.cz-gaia-mesiah

GAIA MESIAH (OFFICIAL)
Původní složení Santa Morella, Marky Rybin, Míša M. a Josh Steward vzali svůj návrat na koncertní pódia vážně a vydávají se na podzimní tour, kde vám naservírují kromě nesmrtelných hitů jako Ocean, Maňana a Alpha Female i nové skladby.
Skupina na loňských koncertech ukázala, že neztratila nic ze své živelnosti a energie. Divoká Marka přiváděla fanoušky k šílenství jako za starých časů.

Tvorba Gaia Mesiah obsahuje kromě hardcorových riffů i prvky latinsko-americké hudby, country, punk rocku, blues, funky, reggae nebo nu-metalu. Zakládajícími členkami v roce 1998 byla bubenice Misha Cortéz a kytaristka Santa Morella, v plném složení kapela vystupuje od roku 2001.
Do textů významně promítají svůj postoj k aktuálním politickým, ekologickým a mezilidským tématům. Vymezují se proti mainstreamové a konzumní společnosti.
V roce 2005 vydali u Universal Music první album Ocean, které se v té době stalo takřka fenoménem generace. Následující album Alpha Female (2007) je výsledkem spolupráce s Jazem Colemanem, legendárním producentem, skladatelem a frontmanem skupiny Killing Joke.
V březnu 2008 opustila kapelu zpěvačka Marka Rybin a o pár měsíců později i australský baskytarista Josh Stewart. V roce 2011 kapela oficiálně ukončila činnost. A nyní se v plné síle vrací zpět.

Diskografie:
Ocean (2005)
Alpha Female (2007)
Thank You Dr. Beat (live album) (2008)

Akce přidána: 18.7.2017 | Autor: levelb | Počet založených akcí: 153
Přiřazené stránky: Fléda Club
SDÍLET TUTO AKCI:
Sdílet na Rockface

Sdílet tuto akci na Rockface