0,298
SkypeFacebookYouTubeGoogle+
Feedback

Dreadzone (UK)

date 12. října Začátek: 21:00
Koncert


Cena: 450 Kč předprodej / 550 Kč na místě

shop Předprodej vstupenek goout.net
místo Kde: Lucerna Music Bar Vodičkova 36, Praha [Praha]
zoomZobrazit na mapě


web Web
fb Facebook


Anglická parta Dreadzone se vrací do Prahy, aby představila svojí novou desku Dread Times, která vyšla letos v únoru. Nenechte si ujít!

Dread Times je už osmé studiové album kapely a čtvrtý release na vlastním labelu Dubwiser. Jejich old skool dread sound se na nové desce vrací k dub a reggae kořenům, ale zároveň využívá moderní elektronické beaty. Conscious texty, sociální nerovnost a záležitosti srdce a mysli se na nové desce pojí se dubem 21. století. Album Dread Times je eklektickou jízdou, která čerpá z bohaté třiadvacetileté historie, ale zároveň se dívá dopředu. Kromě dlouholetých členů kapely (Greg Dread, Leo Williams, Chris Compton, Earls 16, Mc Spee) se na albu představuje také mladá krev – nejnovější člen crew Bazil a Gregův syn Marlon.

Průkopníci electro-dubu vznikli v roce 1993. K zakládajícím členům bubeníkovi Greg Robertsovi (ex Big Audio Dynamite) a Timovi Branovi se brzo přidali basista Leo Williams a klávesista Dan Donovan (ex Big Audio Dynamite). Oblíbená kapela evropských festivalů v roce 1994 otevírala Pyramid Stage na legendárním britském festivalu Glastonbury. Jejich unikátní směs electra, dubu a reggae se stala brzy velmi populární mezi fanoušky nejen na Britských ostrovech, ale i po celé Evropě.

Akce přidána: 21.8.2017 | Autor: lmb | Počet založených akcí: 222
Přiřazené stránky: Lucerna Music Bar
SDÍLET TUTO AKCI:
Sdílet na Rockface

Sdílet tuto akci na Rockface